fbpx
SLUŽBY

Vytvoříme nadčasový web se stálým servisem

Tvorba webu všech velikostí – od malých stránek pro živnostníky až po eshopy a inzertní portály. Nasloucháme vašim představám, požadavkům a cílům, kterými se při práci nezapomeneme řídit. Podílíme se na pořízení podkladů, vyřešíme realizaci a budeme se starat o servis a správu vašich webových stránek.
Chci poptat
SLUŽBY

Klademe důraz na přípravu – Analyzujeme

U tvorby webových stránek se zaměříme na to, kdo jsou vlastně vaši zákazníci – jak je nejlépe oslovit a jak jich získat více. Vyhodnotíme aktuální stav internetových stránek a provedeme analýzu konkurence.
Chci poptat
SLUŽBY

Pomůžeme Vám vytvořit poutavý obsah

Příprava kvalitní náplně webu je velmi důležitá pro jeho úspěšné fungování. Rádi vám pomůžeme při výběru obrázků a fotografií nebo zajistíme ideální obrázkový materiál. Podstatnou součástí webu je textový obsah – navrhneme případné korektury a pomůžeme s tvorbou. Můžete tedy využít i naši službu copywriting.
Chci poptat
SLUŽBY

Responzivní design

Doba se mění a mobily s přístupem na rychlý internet se stávají standardem. Děláme proto zásadně responzivní weby, které se přizpůsobí i na obrazovky mobilů a tabletů.
Chci poptat
SLUŽBY

Provedeme precizní technické zpracování

Využíváme nejmodernějších technologií a nástrojů. Při realizaci dodržujeme technické standardy v zájmu funkčnosti. Nezapomínáme na budoucnost a již při vytváření webové prezentace myslíme na snadnou správu obsahu a případnou rozšiřitelnost pomocí redakčního systému WordPress.
Chci poptat
SLUŽBY

Spuštění a provoz s následným marketingem

Aby byly naše služby v oblasti internetu kompletní, postaráme se o výdělečný provoz www stránek do detailu. Vaše investice do webu se musí přeci vrátit!
Chci poptat
SLUŽBY

Můžete se spolehnout na plný servis

Po dokončení projektu spolupráce zdaleka nekončí. O nově vytvořený web je potřeba se pravidelně starat a aktualizovat jeho obsah, aby byl stále efektivním komunikačním prostředkem.
Chci poptat

Zjistit cenu webu, nebo se jen ptejte

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Váš telefon (nepovinné)

Popište svoje zadání (vyžadováno)

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle: www.sinart.cz/podminky-webu