fbpx

Dotace pro váš nový web či e-shop

Víte, že můžete pro svou firmu získat až 150.000 Kč na rozvoj marketingových aktivit? V prosinci totiž odstartovalo 4. kolo kreativních voucherů! Díky projektu proinovace.cz mohou malé a střední podniky z Královéhradeckého kraje získat finanční podporu ve formě tzv. Kreativních voucherů. Čtvrté kolo výzvy odstartovalo 1. 12. a i vy můžete žádat o voucher na spolupráci s kreativcem. Získejte až 150.000 Kč na marketing nebo design nového výrobku.

Co jsou kreativní vouchery?

Kreativní vouchery jsou určeny pro rozvoj podnikání malých a středních podniků z Královéhradeckého kraje. Jedná se o jednorázovou finanční podporu na vylepšení produktu, sebeprezentace nebo zavedení inovativního řešení do výroby. Kreativní vouchery pro rozvoj podnikání mají také za úkol podpořit smysluplnou spolupráci mezi kreativci a firmami. Propojení firem a kreativního sektoru pomáhá podnikům navrhnout nebo propagovat výrobek či službu, nastavit lepší marketingovou strategii, vytvořit reklamní video atd.

Nedílnou podmínkou je inovativnost realizovaného řešení a soulad s Krajskou RIS3 strategií.

Výzva 2023:

Od 1. 12. 2022 odstartovalo další kolo výzvy, která podporuje spolupráci malých a středních firem s kreativci.

Více informací o aktuální výzvě

Jsme spolupracujícími kreativci

Nás také najdete v databázi spolupracujících kreativců. Velmi rádi vám pomůžeme s rozvojem vašeho podnikání díky kvalitní sebeprezentaci formou designu produktu, tiskovin, webu, e-shopu či marketingové propagace.

Navštivte náš profil na portálu proinovace.cz

 

Vše lze vyřešit elegantně a s celkem malou administrativní zátěží, pomůžeme vám 😊.

Potřebuji pomoci s dotací

Autor článku: Andrea Čudová (Copywriter, SEO)

Kategorie:
  Články
tento článek byl sdílen 0 krát
 100