fbpx

Pořád jsme to my, jen v nových prostorách

Si tak říkáme, zda jste to už postřehli, možná jste dokonce viděli naše výlohy? Možná také ale vůbec, takže vám to chceme ofiko říci! Pobalili jsme počítače a šli si vytvořit nový pracovní prostor, kde se budeme cítit fajn a zvládneme pracovat v plném nasazení.

Proč

Chtěli jsme místo, kde se s námi budete chtít potkat také vy, naši klienti, a v pohodové atmosféře probereme všechny vize, plány i strategie. Jak můžete vidět na fotkách, zvolili jsme z tohoto důvodu takový lehce „obývákový styl“. Vždyť mnoho skvělých nápadů přeci vznikne právě na gauči 😉.

Long story short

Při zařizování jsme prožili ranec legrace, fuck upů, reklamací, zádrhelů, utržili nespočet škrábanců a získali nové zkušenosti s toluenem. By jeden nevěřil, jak je vtipné kupovat toluen. Přijde blondýna do drogerie a pan prodavač si myslí, že chce toluen na zábavný večer. „To mám jen pro VIP, to bych do vás neřekl“, pravil. Ano, opravdu jsme si s toluenem užili pár dní legrace. Pomocí toluenu, rukavic, špachtlí, houbičky na nádobí a jaru jsme X hodin odstraňovali zpuchřelý „polep výloh“, který pamatoval už tak rok 2010. Dopadlo to dobře a mohli jsme realizovat také svou tvář – tedy celý venkovní polep, díky kterému nás nemůžete minout 😊.

Jak to u nás vypadá

Načítají se další práce ...

Budeme se těšit na společné setkání. Najdete nás na adrese Brněnská 700/25, Hradec Králové 😊.

Chci se stavit na kávu

Autor článku: Andrea Čudová (Copywriter, SEO)

Kategorie:
  Články
tento článek byl sdílen 0 krát
 100