fbpx

Proč tvoříme weby na WordPressu

V tomto článku si povíme, na jaké platformě tvoříme veškeré naše weby, proč jsme vybrali toto řešení a jaké z toho pro vás plynou výhody do budoucna. Pojďme na to.

wordpress-01

Rozšiřitelnost a flexibilita

WordPress je jeden z nejrozšířenějších redakčních systémů pro správu webů. Díky své oblibě je možné do něho instalovat tisíce placených i neplacených pluginů, které přidávají nové funkce. Na systému pracuje velká komunita lidí, která vyvíjí stále nové aktualizace pro zlepšení bezpečnosti a přidání nových možností.

Věděli jste, že 25 % webových stránek na světě je poháněno WordPressem?
 

Další provoz webu není nákladný

Webové stránky si budete moci jednoduše upravovat dle potřeb přímo v administraci. Pro aktualizaci obsahu není potřeba vždy zásah do kódu. Nejste tak zcela odkázáni na naši pomoc. S mnoha věcmi si poradíte sami.

wordpress-02

Jednoduché ovládání

Obsah webu lze editovat přímo ve vizuálním editoru, který je velmi podobný Wordu. Obrázky se nahrávají jednoduše přetažením z vašeho počítače. Systém je dokonce i sám upraví na potřebné rozměry. Po zaškolení vše zvládne i opravdu méně zdatný uživatel.

WordPressu důvěřují i velcí giganti jako je Baťa, Coca Cola a mnoho dalších
 

Dostupnost i na cestách

WordPress běží na webové platformě, která je přístupná z kteréhokoliv zařízení, pokud má přístup k internetu. Stačí se přihlásit přes webový prohlížeč nebo si stáhnout přímo mobilní aplikaci. Můžete si tak upravovat obsah vašeho webu pohodlně odkudkoliv. Uživatelské prostředí se plně přizpůsobí i pro tablety a mobilní telefony.

wordpress-03

Nezávislost na dodavateli

Díky masivnímu rozšíření systému se nemusíte bát, že s ním nebude umět žádná konkurence.

Autor článku: Jan Křišťan (Grafický designér)

Kategorie:
  Články
tento článek byl sdílen 0 krát
 100